A Magyar Egyetemi– Főiskolai Bajnokság kézilabda döntőjének rendezési jogát 2026-ben ismét a Széchenyi István Egyetem nyerte el.
A női és férfi mérkőzések a Győr Városi Egyetemi Csarnokban és az Egyetemi Edzőcsarnokban párhuzamosan kerülnek megrendezésre, ahova szeretettel várják a szervezők a vendég egyetemek hallgatóit.
Az ingyenesen látogatható rendezvényre szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt aki buzdítani szeretné kedvenc csapatát, vagy szívesen megtekintené a legjobb egyetemi csapatok összecsapásait.